Lakus - lokalizacja awarii wodnych

Firma Lakus zajmuje się szeroko pojętą likwidacją szkód zalaniowych. Nasz główny profil działania to lokalizacja wycieków, poszukiwanie przyczyn wilgoci, poszukiwanie awarii wodnych oraz osuszanie po zalaniach. Nasze wieloletnie doświadczanie w likwidacji szkód pozwala optymalnie wybrać metodę poszukiwania wycieku. Posiadamy najnowszy sprzęt i wykwalifikowany personel, który zapewni Państwu satysfakcję z wykonywanych przez nas usług. Na prośbę Klienta, po zakończonej usłudze, sporządzamy dokumentację pozwalającą ubiegać się o odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej. Nasz Klient zostanie obsłużony kompleksowo i otrzyma kompletną dokumentację. Możliwe są rozliczenia bezgotówkowe bezpośrednio z ubezpieczycielem. Obszar naszego działania obejmuje województwa: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie oraz podkarpackie.

Wyciek wody - podstępny przeciwnik!

Wycieki wody zarówno z instalacji wody użytkowej, kanalizacji jak również z instalacji centralnego ogrzewania, a w szczególności ogrzewania podłogowego charakteryzują się niejednoznacznymi objawami. Wyszukiwanie wycieków polega w pierwszej kolejności na wykonaniu wywiadu, który pozwoli wstępnie ustalić przyczynę zawilgocenia, następnie przeprowadzamy szereg badań, umożliwiających odszukanie miejsca awarii.

Kontakt do nas!

kontakt@lakus.com.pl

Ogranicz koszty!

Usługi, które oferuje firma Lakus zapewniają kompleksową obsługę szkody zalaniowej. Lokalizujemy wyciek bardzo dokładnie co pozwala uniknąć niepotrzebnej rozbiórki, a w konsekwencji obniża koszty przywrócenia stanu sprzed powstania szkody. Następnie przeprowadzamy naprawę awarii oraz jeśli to konieczne przeprowadzamy proces osuszania. Po zakończonym procesie osuszania przeprowadzimy remont po zalaniu, a na sam koniec wykonamy ozonowanie.

Cennik

Jeśli Twoja nieruchomość jest ubezpieczona to w większości przypadków zakład ubezpieczeń zwróci Ci pieniądze za koszty poszukiwania przyczyny zalania oraz naprawę usterki!

Badanie wstępne (termowizja + higrometr): od 280 zł
Próba szczelności instalacji wodnych: od 150 zł
Badanie metodami wskaźnikowymi: od 150 zł
Badanie akustyczne: od 250 zł
Inspekcja kamerami endoskopowymi: od 300 zł
Próba szczelności gazem znacznikowym: od 400 zł
Badanie korelacyjne: od 900 zł
Wykucie kontrolne: od 100 zł
Odklejanie płytek bez ich niszczenia (możliwość ponownego przyklejenia) 200 zł za szt.

Wyślij do nas wiadomość!
Telefon do nas:

+48 510 679 669

Adres:

ul. Żabiniec 47/1
31-215 Kraków