Lakus - lokalizacja awarii wodnych

Firma Lakus zajmuje się szeroko pojętą likwidacją szkód zalaniowych. Nasz główny profil działania to lokalizacja wycieków, poszukiwanie przyczyn wilgoci, poszukiwanie awarii wodnych oraz osuszanie po zalaniach. Nasze wieloletnie doświadczanie w likwidacji szkód pozwala optymalnie wybrać metodę poszukiwania wycieku. Posiadamy najnowszy sprzęt i wykwalifikowany personel, który zapewni Państwu satysfakcję z wykonywanych przez nas usług. Na prośbę Klienta, po zakończonej usłudze, sporządzamy dokumentację pozwalającą ubiegać się o odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej. Nasz Klient zostanie obsłużony kompleksowo i otrzyma kompletną dokumentację. Możliwe są rozliczenia bezgotówkowe bezpośrednio z ubezpieczycielem. Obszar naszego działania obejmuje: Kraków, Kielce, Katowice, Olkusz, Tarnów.

Wyciek wody - podstępny przeciwnik!

Wycieki wody zarówno z instalacji wody użytkowej, kanalizacji jak również z instalacji centralnego ogrzewania, a w szczególności ogrzewania podłogowego charakteryzują się niejednoznacznymi objawami. Wyszukiwanie wycieków polega w pierwszej kolejności na wykonaniu wywiadu, który pozwoli wstępnie ustalić przyczynę zawilgocenia, następnie przeprowadzamy szereg badań, umożliwiających odszukanie miejsca awarii.

Kontakt do nas!

kontakt@lakus.com.pl

Ogranicz koszty!

Usługi, które oferuje firma Lakus zapewniają kompleksową obsługę szkody zalaniowej. Lokalizujemy wyciek bardzo dokładnie co pozwala uniknąć niepotrzebnej rozbiórki, a w konsekwencji obniża koszty przywrócenia stanu sprzed powstania szkody. Następnie przeprowadzamy naprawę awarii oraz jeśli to konieczne przeprowadzamy proces osuszania. Po zakończonym procesie osuszania przeprowadzimy remont po zalaniu, a na sam koniec wykonamy ozonowanie.

Cennik

Jeśli Twoja nieruchomość jest ubezpieczona to w większości przypadków zakład ubezpieczeń zwróci Ci pieniądze za koszty poszukiwania przyczyny zalania oraz naprawę usterki!

Jeśli Twoja nieruchomość jest ubezpieczona w zakresie All Risk: Usługa wykonana bezgotówkowo
Lokalizacja wycieku w mieszkaniu: od 690 zł
Lokalizacja wycieku w domu: od 990 zł
Lokalizacja wycieku w gruncie: od 2500 zł